ГЕНІЧЕСЬКИЙ РАЙОН ВІДВІДАЛИ БІЛЬШ НІЖ ПІВМІЛЬЙОНА...

Обсуждения всего наиболее важного и интересного.
Ответить
Power
Сообщения: 99
Зарегистрирован: 03 мар 2013, 20:10

ГЕНІЧЕСЬКИЙ РАЙОН ВІДВІДАЛИ БІЛЬШ НІЖ ПІВМІЛЬЙОНА...

Сообщение Power » 20 сен 2016, 08:39

ГЕНІЧЕСЬКИЙ РАЙОН ВІДВІДАЛИ БІЛЬШ НІЖ ПІВМІЛЬЙОНА ТУРИСТІВ

Курортна зона Генічеського району та район в цілому посідає одне з провідних місць в країні за рівнем забезпеченості цінними природними лікувальними та історико-культурними ресурсами, що викликають значний інтерес у вітчизняних та іноземних туристів. Район володіє усім необхідним для розвитку туристичної індустрії: різноманіття унікальних природних умов, багата культурна спадщина, історичні традиції, матеріальні та людські ресурси. Тому, в нашому районі є всі передумови для того, щоб туризм був одним з пріоритетних напрямів розвитку економіки та культури.

Наша піщана коса Арабатська Стрілка, яка розділяє та зв’язує мілке курортно – туристичне Азовське море та багатий природними лікувальними грязями Сиваш, – найдовша коса в Європі. Довжина її 112 кілометрів, з них на території Генічеського району – 45 км, ширина від 270 метрів до 7 кілометрів. Ті обставини, що вона знаходиться у первозданному, створеному природою місці, враховуючи відсутність у радіусі 100 кілометрів від курортної зони екологічно шкідливого виробництва, роблять відпочинок приємним і корисним. А унікальне поєднання морського та степового клімату, велика кількість різноманітних фруктів, овочів та морепродуктів подарують всім, хто завітає до нас, чудову насолоду.

Про Арабатську Стрілку так хочеться сказати: «Сама-сама». На нашій планеті є лише чотири приблизно однакових унікальних джерела гідромінеральної сировини. Два із них – Велике Солоне озеро в США та Мертве море на Ближньому Сході. Два в межах СНД: залив Кара-Богаз-Гол та Сиваш, омиваючи західний берег Арабатської Стрілки.

Загальний ресурсний потенціал відпочинкового туризму на Азовському узбережжі представлено 83 закладами оздоровлення на 17,8 тис. ліжко-місць. Також понад 325 приватних домоволодінь, міні-готелів, гостьових домів майже на 20,0 тис. ліжко-місць готові прийняти туристів та гостей, які бажають відпочити та оздоровитись на Азовському узбережжі. Крім того відпочивальникам надається змога розташуватися на відпочинок у майже 670 приватних подвір’ях громадян в селах Генгірка, Щасливцеве, Стрілкове та у м. Генічеськ, які віднесені до курортних відповідно до постанови КМУ від 28 грудня 1996 року № 1576 «Про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до курортних», орієнтовною кількістю 13,0 тис. ліжко-місць.

Таким чином одночасно в районі можуть перебувати на відпочинку понад 50 тис.осіб. Кількість ліжко-місць в засобах індивідуального розміщення приватного сектору має тенденцію до щорічного росту та займає близько 70% у загальній кількості рекреаційного ліжкового фонду району.

В рекреаційній зоні району визначено 92 земельні ділянки, які є придатними для організації пляжів, 36 ділянок водного простору для розміщення пунктів прокату плавзасобів та 24 ділянки для розміщення атракціонів на суші.

За посередництвом туроператорів і турагентів району туристи та відпочиваючі відвідують історичні місця Генічеська, природні родзинки Сиваша та Азово – Сиваського національного природного парку на острові Бірючий. Приваблюють туристів як екскурсії по сухопутним тропам так і активні сучасні види відпочинку: кайтинг та віндсерфінг.

Щорічно з метою презентації та популяризації курортної та туристичної привабливості району райдержадміністрація бере участь в проведенні рекламно-інформаційного прес-туру для журналістів різних регіонів України, представників туристичних компаній, організаторів туристичного ринку.

Збільшенню туристичного потоку цього року сприяла вміло побудована логістична складова, а саме налагодження перевезень залізничним транспортом безпосередньо до Генічеська із Києва, Харкова, в тому числі потягом європейського рівня «Інтерсіті», з Дніпра, Запоріжжя. До станції Новоолексіївка слідкують потяги з Києва, Львова, Мінська Ковеля, Івано-Франківська, Кременчука.

Надавали реальну ситуацію з морського узбережжя потенційним відпочивальникам 10 веб-камер. Інформація про хід проведення сезону висвітлювалась на 2 сайтах у режимі on-line. За даними моніторингу, згідно попередніх підсумків курортного сезону, район відвідало близько 550,0 тис. відпочивальників, що значно більше ніж у попередньому році

Вдалий туристичний сезон забезпечив і додаткові податкові надходження до бюджетів всіх рівнів. Сфера рекреації району продовжує розбудовуватись, приватні підприємці та мешканці населених пунктів Арабатської Стрілки розширяють свій курортно-туристичний бізнес.

Злагодженою працею райдержадміністрації, районних служб за безпосередньою участю керівників закладів відпочинку та оздоровлення, а також власників приватного сектору протягом наступного 2017 року будуть вирішуватись проблемні питання щодо подальшої комплексної розбудови Арабатської Стрілки та міста Генічеська з метою надання території статусу курорту, повідомили "Новому Візиту" в Управлінні економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Ответить